Biuro

Zarząd

Prezes Zarządu

Jacek Jan Pietrzak

e-mail: pietrzak@dqs.pl

Dyrektor Zarządzający – Członek Zarządu

Bogdan Kraśniewski

e-mail: krasniewski@dqs.pl

Dyrektor ds. Certyfikacji Wyrobów – Członek Zarządu

Piotr Polatowski

e-mail: polatowski@dqs.pl

Księgowość

Główny Księgowy

Paweł Gołaszewski

tel.: + 48 662 358 460

e-mail: golaszewski@dqs.pl

Certyfikacja Systemów Zarządzania

Menadżer ds. Zasobów Personalnych

Ewa Zgoda

tel.: + 48 735 917 409

e-mail: zgoda@dqs.pl

 


Specjalista ds. Planowania i Obsługi Auditów

Marta Kowalczyk

tel.: +48 662 362 779

e-mail: kowalczyk@dqs.pl


Specjalista ds. Planowania i Obsługi Auditów

Ewa Kokot

tel.: +48 691 710 047

e-mail: kokot@dqs.pl


Auditor 

Agnieszka Mężyńska

tel.: +48 691 131 302

e-mail: mezynska@dqs.pl


Auditor 

Agnieszka Ranoszek

tel.: +48 601 421 167

e-mail: ranoszek@dqs.pl


Auditor

Barbara Giermek

tel.: +48 882 469 311

e-mail: giermek@dqs.pl


.
Nadzór nad dokumentacją Systemową

Menadżer ds. Systemów Zarządzania

Bożena Ruszkarska

tel.: +48 691 354 845

e-mail: ruszkarska@dqs.pl

Marketing i Sprzedaż

Dyrektor ds. Sprzedaży

Renata Gibas

tel.: +48 662 362 047

e-mail: gibas@dqs.pl


Specjalista
ds. Obsługi Serwisowej i Szkoleń

Marta Karolonek

tel.: +48 601 313 847

e-mail: karolonek@dqs.pl

 

Certyfikacja wyrobów

Główny Specjalista ds. Certyfikacji Wyrobów

Mirosław Grabowski

tel.: +48 532 201 396

e-mail: grabowski@dqs.pl


Specjalista ds. Certyfikacji Wyrobów

Justyna Nowicka

tel.: +48 607 684 176

e-mail: paluczak@dqs.pl

.

Specjalista ds. Certyfikacji

Alicja Szysz

tel.: +48 532 755 367

e-mail: szysz@dqs.pl


Menadżer ds. Planowania i Obsługi Auditów

Paulina Waldek

tel.: +48 882 469 312

e-mail: waldek@dqs.pl