Szanowni Państwo!

 

DQS Polska sp. z o.o. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów  i przetwórców żywności we współpracy z organizacjami nadzorującymi rynek, przygotowuje się do akredytacji oraz uzyskania upoważnienia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakresie certyfikacji produktów ekologicznych.

Uzyskanie przez producenta takiego certyfikatu pozwala na rozszerzenie oferty oraz otwiera dodatkowe możliwości pozyskiwania klientów. Żywność ekologiczna cieszy się dużym zainteresowaniem i jest poszukiwana na rynkach Europy oraz w USA.

DQS Polska jest jednostką funkcjonującą w strukturach DQS Holding GmbH z siedzibą we Frankfurcie n.Menem i dysponuje bazą certyfikowanych producentów zainteresowanych pozyskiwaniem produktów ekologicznych. Po otrzymaniu wymaganych notyfikacji poczynimy starania w zakresie stworzenia platformy współpracy producentów produkujących żywność ekologiczną oraz odbiorców produktów ekologicznych.

W ramach przygotowania do certyfikacji produkcji ekologicznej zapraszamy Państwa do współpracy, której szczegóły omówimy na spotkaniu w dniu 19 kwietnia 2016 w siedzibie DQS Polska sp. z o.o. ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Osobą do kontaktu jest Paulina Waldek – Menadżer ds. Planowania i Obsługi Auditów tel. centrala:   +48 22 395 88 10, e-mail: waldek@dqs.pl

Skrócony program spotkania przedstawia się następująco:

– godzina 10.00 otwarcie spotkania

– godzina 10.30 omówienie zasad certyfikowanej produkcji ekologicznej

– godzina 12.30 wymagania dla produkcji i przetwarzania produktów rolnictwa ekologicznego

– godzina 13.00 ustalenie zasad współpracy producentów z DQS Polska

– godzina 14.00 zakończenie spotkania, poczęstunek

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.  Jesteśmy przekonani, że działania nasze przyczynią się do dalszego rozwoju Państwa organizacji i spotkają się z zainteresowaniem.

 

Będziemy bardzo zobowiązani do potwierdzenia Państwa udziału w spotkaniu poprzez rejestrację na stronie internetowej: www.dqs.pl/szkolenia