Szkolenia

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz HARMONOGRAM SZKOLEŃ na rok 2018. Proponujemy szkolenia dla branży spożywczej, motoryzacyjnej, producentów opakowań, kosmetyków, chemii gospodarczej i artykułów gospodarstwa domowego. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo skorzystać z naszych doświadczeń.

Więcej informacji o poszczególnych szkoleniach znajduje się w zakładkach dotyczących tych szkoleń.

Większość szkoleń będzie realizowana w Warszawie w siedzibie naszej firmy lub w innych miastach, zgodnie z informacją z aktualnej wersji harmonogramu.

Koszt szkolenia jest uzależniony od rodzaju szkolenia i jest podany w programie konkretnego szkolenia jako kwota netto dla pierwszej zgłoszonej przez daną firmę osoby. Kolejne zgłoszone przez daną organizację osoby są uprawnione do zniżek odpowiednio:

– druga osoba – 10%
– trzecia osoba – 20%
– czwarta osoba – 30%
– piąta osoba – 40%
– szósta i kolejne osoby – 50%

Cena szkolenia obejmuje: uczestnictwo w szkoleniu, materiały (wersja elektroniczna), obiad i przerwy kawowe.

Nie znalazłeś informacji, której szukałeś?

  1. Możesz do nas napisać e-mail, a my odpowiemy na Twoje pytanie.
  2. Możesz do nas zadzwonić

Harmonogram szkoleń 2018

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu

Pola oznaczone * jest wymagane

Dane osobowe uczestników

Uczestnik nr 1

Uczestnik nr 2

Uczestnik nr 3

Uczestnik nr 4

Zgadzam się na wykorzystywanie przez DQS Polska sp. z o.o. moich danych w celach związanych z organizacją szkolenia, zgodnie z  przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926). Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawienia lub usunięcia.