Auditor w zakresie systemów zarządzania

Stanowisko: auditor w następujących branżach:

  • służba zdrowia,
  • przemysł drukarski,
  • przemysł chemiczny,
  • recykling,
  • przemysł tekstylny,
  • budownictwo,
  • wytwarzanie cementu, wapna,
  • farmacja.

Kompetencje

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • minimum 4-letnie doświadczenia w danej branży,
  • dla branż specjalnych (paliwa jądrowe, wytwarzanie wyrobów farmaceutycznych, budowa pojazdów powietrznych i kosmicznych, odzyskiwanie surowców, recykling, służba zdrowia, weterynaria, sprawy socjalne) oprócz 4-letniego doświadczenia zawodowego w danej branży, dodatkowo wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość systemów zarządzania – potwierdzona certyfikatem auditora wiodącego: EOQ, IRCA lub innym szkoleniem dla auditorów wiodących dla danej normy, minimum 40 godzinne,
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu dobrym, w mowie i w piśmie,
  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane).

Predyspozycje kandydata

  • umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość, samodzielność oraz kreatywność,
  • umiejętności interpersonalne.

Zadania do realizacji

  • prowadzenie auditów,
  • pozyskiwanie klientów na usługi certyfikacyjne,
  • współpraca z przedstawicielami regionalnymi.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o uregulowanej pozycji biznesowej,
  • życzliwą i partnerską pracę w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia indywidualne i zbiorowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Rodzaj pracy

  • umowa o dzieło lub zlecenie.

Odpowiemy tylko na aplikacje, które będą odpowiadały naszym wymaganiom.