Auditor w zakresie systemów zarządzania

Stanowisko: Auditor w następujących branżach:

  • służba zdrowia,
  • przemysł drukarski,
  • przemysł chemiczny,
  • recykling,
  • przemysł tekstylny,
  • budownictwo,
  • wytwarzanie cementu, wapna,
  • farmacja,

Kompetencje

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Minimum 4-letnie doświadczenia w danej branży,
  • Dla branż specjalnych (paliwa jądrowe; wytwarzanie wyrobów farmaceutycznych; budowa pojazdów powietrznych i kosmicznych; odzyskiwanie surowców, recykling; służba zdrowia, weterynaria, sprawy socjalne) oprócz 4-letniego doświadczenia zawodowego w danej branży, dodatkowo wykształcenie kierunkowe,
  • Znajomość systemów zarządzania – potwierdzona certyfikatem auditora wiodącego: EOQ, IRCA lub innym szkoleniem dla auditorów wiodących dla danej normy, minimum 40 godzinne,
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu dobrym, w piśmie i mowie,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Predyspozycje kandydata

  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość, samodzielność oraz kreatywność,
  • Umiejętności interpersonalne.

Zadania do realizacji

  • Prowadzenie auditów,
  • Pozyskiwanie klientów na usługi certyfikacyjne,
  • Współpraca z przedstawicielami regionalnymi.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o uregulowanej pozycji biznesowej,
  • Życzliwą i partnerską pracę w zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia indywidualne i zbiorowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Rodzaj pracy

  • Umowa o dzieło lub zlecenie.

Przepraszamy, ale będziemy odpowiadać tylko na aplikacje, które będą odpowiadały naszym wymaganiom.